top of page

Tehniskie pakalpojumi

Niedrāji MR tehniskā servisa speciālisti ir savas jomas profesionāļi ar vairāku gadu pieredzi. Ikdienā mūsu servisa darbinieki veic uzņēmumā esošās tehnikas uzturēšanas un remonta darbus, kā arī klientu tehnikas remontēšanu. Mūsu serviss piedāvā plašu tehnisko pakalpojumu klāstu – tapu, gultņu un sēžu restaurāciju, meža tehnikas detaļu virpošanu un frēzēšanu, Expander tipa tapu izgatavošanu meža tehnikai, kā arī veco tapu restaurāciju, apmetināšanu un apvirpošanu. Niedrāji MR tehniskajās darbnīcās ir iespējams veikt riepu montāžu līdz 52 collām, kā arī piedāvājam metināšanas pakalpojumus – tērauda, alumīnija un nerūsējošā tērauda metināšanas darbus. Papildus veicam arī harvesteru velkošo ruļļu restaurāciju un visa veida cilindru čaulu restaurēšanu, kātu un hidropievadu izgatavošanu. Mūsu servisa speciālisti vienmēr sniegs konsultācijas, kā arī ieteiks finansiāli izdevīgākos risinājumus mūsu klientiem, lai salūzusī meža tehnika varētu iespējas ātrāk atgriezties atpakaļ cirsmā.

Restoration of pin seats

We carry out quality pin, bearing seat restoration in diameter from 40mm to 350mm. If necessary, we go to the client.

Turning, milling

We produce Expander type pins for forest machinery, as well as perform restoration of old pins.

Tire mounting

Tire mounting up to 52 inches.

Max wheel diameter up to 2300mm and width up to 910mm.

Roller restoration

We produce towing rollers for harvesters.

Riepu montāža
Ruļļu restaurācija

Pin making

We produce all kinds of expander pins for harvesters and forwarders. We also offer restoration, plastering and turning of old pins.

Repair of cylinders

We offer all types of cylinder liner restoration, shaft manufacturing, hydro actuators. Currently available to repair cylinders up to 3m in length.

Welding

We carry out welding of steel, aluminum and stainless steel.

Tapu izgatavošana
Cilindru remonts
Metināšana
virpošana, frēzēšana
Tapu sēžu restaurācija
bottom of page